Існують різні критерії для квартир і залежать вони саме від цілей для яких ви купуєте нерухомість, повідомляє Дім 24.

До теми: Що питати у відділах продажу та як не помилитись під час купівлі квартири – поради

За словами працівників відділів продажу, все залежить від цільової аудиторії, на яку ви орієнтуватимесь під час пошуку орендарів.

Вибираючи квартиру, для здачі її в довгострокову оренду, мені здається, перш за все необхідно визначити майбутню цільову аудиторію. Тобто, зрозуміти – кого ви хочете бачити в якості орендаря,
– розповідає керівник відділу продажів компанії Lev Development Іванна Іванків.


Фото LEV Development

Поради для купівлі квартири під оренду

Цільова аудиторія

Сім'ї з дітьми віддадуть перевагу великим квартирам в мікрорайонах з розвиненою соціальною інфраструктурою. Дитячий садок, школа, парки для прогулянок та мережеві супермаркети – це саме те, що приваблюватиме сімейних людей.


Важливим фактором для сімей є наявність соціальної інфраструктури / Фото LEV Decelopment

Успішні молоді люди шукають, як правило, 1, 2-кімнатні квартири в середмісті або поблизу місця роботи (зокрема, великих бізнес-центрів). Для них важлива близькість ТРЦ, барів, ресторанів та інших атрибутів життя у великому місті.

Якщо ви хочете здавати житло студентам, то найкращим варіантом будуть невеликі квартири поблизу навчальних закладів. Для них ключовим фактором у виборі квартири є ціна.


Молодь вибирає недорогі квартири поряд з офісними центрами та вишами / Фото Unsplash

Дослідивши околиці навколо майбутньої квартири, ви зможете швидше визначити свою цільову аудиторію та почати отримувати дохід.

Чи має значення поверх при купівлі житла під оренду

Ні, поверх у цьому випадку не стане ключовим фактором. Набагато важливішими є вигідні пропозиції розтермінування оплати.


Не має значення на якому поверсі ви придбаєте квартиру / Фото LEV Decelopment

Вас зацікавить: Як заощадити гроші на купівлі квартири: 5 перевірених лайфхаків

Де вигідно купити житло під оренду у Львові?


Хорошим варіантом інвестиції в квартиру під оренду в LEV Development є квартири в ЖК OBRIY 2 та ЖК OBRIY 3, що на вулиці Малоголосківській. Чому? квартири розташовані близько до центру та мають ергономічне планування за помірною ціною.