Завантаженість лікарень області залишається на досить високому рівні. До медзакладів продовжують потрапляти молоді люди без супутніх захворювань.

Актуально Показники захворюваності не дозволяють: у Львові поки не послаблюватимуть карантин

Львівщина не готова виходити з червоної зони

Директор департаменту охорони здоров'я ЛОДА Орест Чемерис розповів, що в області ситуація з коронавірусом є досить напруженою, але контрольованою.

За медичною допомогою звертаються та потребують госпіталізації пацієнти достатньо молодого віку – від 35 років та старші, які абсолютно не мають супутніх патологій. Вони мають перебіг коронавірусної хвороби середнього ступеня тяжкості, а також присутні важкі пневмонії,
– зазначив посадовець.

Чемерис додав, що Львівщина має досить високі показники захворюваності на коронавірус. Тож область поки не готова вийти з червоної карантинної зони.

"Рішення про послаблення карантину приймає лише державна комісія ТЕБ і НС. Зараз динаміка є стабільною, але говорити про те, що захворюваність йде на спад і найближчим часом ми вийдемо з червоної зони, точно не приходиться", – підсумував посадовець.

Коротко про ситуацію з коронавірусом на Львівщині

  • Загалом на Львівщині на коронавірус захворіли понад 118 тисяч людей. На жаль, 2898 пацієнтів померли від ускладнень хвороби. Проте понад 86,75 тисячі людей одужали.
  • Лабораторні центри 12 квітня провели 2113 ПЛР-тестів. Коронавірус підтвердили у 838 людей.
  • Згідно з рішенням державної комісії з питань ТЕБ та НС, 25 березня Львівщина перейшла у червону зону.
  • Наразі в області діють обмеження, передбачені для найвищого рівня епідемнебезпеки.
  • Своєю чергою, у Львові через складну ситуацію з коронавірусом вирішили продовжити локдаун до 19 квітня.

карантин в україні
Головне про карантин в Україні / Джерело МОЗ / Інфографіка 24 каналу