Про те, що Львівщина отримала першу партію вакцин від коронавірусу розповіли під час брифінгу у Львівській ОДА. На першому етапі вакцинації щеплення робитимуть медикам, а на другому – усім жителям Львівщини.

Цікаво Щеплення будуть безкоштовними: у Львові облаштували 10 пунктів вакцинації від COVID-19

Львівщина отримала першу партію вакцини від коронавірусу

На Львівщині першочергово вакцинуватимуть членів мобільних бригад з імунізації. Потім відбудеться перший етап вакцинації – щеплення робитимуть понад 1500 медикам, які працюють у медзакладах, де лікують хворих на COVID-19.

Під час першого етапу вакцинацію проводитиме одна мобільна бригада, медики якої пройшли відповідне сертифіковане навчання щодо роботи з вакциною Oxford/AstraZeneca у Києві. Загалом для вакцинації на території Львівщини підготували 14 мобільних бригад з імунізації, які вакцинуватимуть медпрацівників 24 лікарень, що надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірус.

Коротко про вакцину, яку завезли на Львівщину

  • Україна 24 лютого отримала 500 тисяч доз індійської вакцини SerumInstitute, яку виробляють за ліцензією компанії Oxford/AstraZeneca. Їх закупили коштом держави.
  • Протягом першого півріччя в Україну може надійти від 2,2 до 3,7 мільйона доз цієї вакцини у межах глобальної ініціативи COVAX, яка має на меті забезпечити країни з низьким та середнім доходом вакцинами від COVID-19.
  • Вакцина Oxford/AstraZeneca зареєстрували в Україні 22 лютого 2021 року.
  • Загалом в країні заплановано 5 етапів вакцинації.

Дивіться фото, як на Львівщину привезли вакцини від коронавірусу / Фото ЛОДА

Вакцинація в Україні
Як вакцинуватимуть українців / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу