Гроші виділять з резервного фонду бюджету Львівської МТГ. Місто планує купити 190 кисневих концентраторів.

Актуально Локдаун у Львові продовжили до квітня

Додаткові ліжка для хворих забезпечать киснем

За 4,4 мільйона гривень місто закупить 190 кисневих концентраторів для тимчасових госпіталів на базі львівських поліклінік і лікарень. За словами міського голови Львова Андрія Садового, частину придбаних концентраторів передадуть лікарні Львівської залізниці.

30 концентраторів мінімум нам треба буде віддати лікарні залізниці. Відзначу, що вже почалися серйозні роботи з облаштування ліжкомісць в поліклініці на вулиці Мазепи й у 8 лікарні. Тому думаю, що ті 190 концентраторів достатньо швидко будуть використані,
– додав мер.

Садовий додав, що кількість госпіталізованих пацієнтів з коронавірусом у Львові продовжує зростати.

"Для мене шоком була субота, коли раптом Максим Козицький (голова ЛОДА – 24 канал) мені повідомив, що по області загалом госпіталізовано 338 людей, при тому, що на п'ятницю було 224", – зазначив міський голова.

Мер додав, що станом на 22 березня у Львові госпіталізували 63 людей, а виписали лише 3 пацієнтів.

Цікаво Понад 340 медиків зголосились допомогти Львову у боротьбі з коронавірусом

Коротко про ситуацію з коронавірусом у Львові

  • У львівських лікарнях загалом є 1300 ліжок для хворих на коронавірус. Станом на 22 березня понад 800 ліжкомісць вже зайняті.
  • Тому у Львові вирішили розгорнути тимчасові госпіталі для хворих на коронавірус. Їх розмістять на базі львівських міських поліклінік.
  • Кількість ліжок планують збільшити до 2 тисяч.
  • Зокрема, у міській поліклініці №2 на вулиці Мазепи планують облаштувати 150 ліжок, в амбулаторному відділенні 8 лікарні – 36 ліжок, у поліклініці №4 на проспекті Червоної Калини – 60 ліжок, у поліклініці №2 на вулиці Симоненка – 70 ліжок, а в 10 клінічній лікарні на вулиці Бой-Желенсього – 50 ліжок.
  • На облаштування тимчасових госпіталів з бюджету Львова виділили 18 мільйонів гривень.