Пікнік замість лінійки у ліцеї "Просвіта"

Для учнів львівського ліцею "Просвіта" навчальний рік почався з посиденьок на галявині. Навчальний заклад організував для дітей пікнік.

Цікаво! Початок навчального року: Супрун розповіла, як не зіпсувати здоров'я дитини

"В моїй минулій школі було не так цікаво. Ми просто стояли, співали, нас священник кропив. А минулого року у цій школі, коли я сюди перейшла, були конкурси, ми танцювали, різноманітні ігри, концерти. І це було набагато цікавіше", – сказала учениця ліцею "Просвіта" Ніколь.

пікнік ліцей просвіта
Пікнік замість урочистих заходів

Незвичне святкування підтримують батьки, адже переконані, що діти легко входять у науку.

"Для дітей набагато спокійніше і діти вільно себе почувають, коли в них саме такого формату Перший дзвоник", – матір учениці Надія.

пікнік ліцей просвіта
Діти у захваті від такого формату Дня знань

день знань ліцей львів
Діти співали, танцювали та брали участь у вікторинах

"Це нове і це дуже добре. Тому що вже надто діти звикли до традиційних лінійок і до простого простоювання. Ви самі розумієте, що зараз ми маємо дуже гарачу пору. І зараз стояти і тримати дітей просто для того, щоб діти слухали виступи – це просто безглуздо", – зазначив директор ліцею Андрій Закалюк.

Дивіться більше фото з святкування Дня знань у ліцеї "Просвіта":

Урочисті заходи у Ліцеї імені Героїв Крут

У Ліцеї імені Героїв Крут святкування нового навчального року почалось з наказу командування, виконання гімн і маршу. Жодних усмішок, тільки серйозні обличчя і максимальна концентрація.

Кожного року ми тренуємося, щоби пройти маршем. Так само і перший курс, він теж кожного дня тренується, щоб пройти гарно. Так само і присяга в нас буде,
– розповів учень ліцею Денис.

Цьогоріч до ліцею вступили понад 200 нових учнів. За чотири дні до початку навчання вони готувалися від ранку й до вечора.

ліцей героїв крут
Лінійка почалася з виконання гімну

"Тут дуже важко, повинен сказати. Найважче було маршування. Це, в принципі, все, що поки ми вивчали. Будемо чекати на якісь нові фізичні вправи", – сказав новий ліцеїст Микола.

ліцей героїв крут
Святкування Дня знань у Ліцеї імені Героїв Крут

Вихователі переконані, щоб юнаки швидше освоїли ази військової справи і стали справжніми мужчинами, необхідний вишкіл.

"Дух в чому: по-перше, однострій, по-друге, урочисте вручення відзнак. Хай вони невеликі поки, це лише відзнака ліцеїста і шеврон ліцею, але це відзнака. Це є те, що людина вже у нас, в нашій когорті вже", – пояснив підполковник Ігор Ніконов.

Дивіться фото з святкування Дня знань в Ліцеї імені Героїв Крут: