Музей відкрився наприкінці весни 2017, тож нині експонатів у ньому небагато. Львів'ян закликають подарувати речі 30-50-х років минулого століття. Вони стануть основою для тематичних зон довоєнного і післявоєнного періоду.

У музеї "Територія терору" є два бараки. В одному – експозиція "Проти віри", яка демонструє радянську антирелігійну діяльність. Другий барак ще не готовий. Там створили 7 кімнат, які поділили за тематикою та роками. Майже всі приміщення наразі порожні. Тож музейники просять приносити різні дрібниці, аби відтворити атмосферу довоєнних і післявоєнних років.

Читайте також: У Києві один із найбільших архівів Європи може залишитися без даху над головою

Службова дільниця, кабінет воєначальника, кухня й інші кімнати. Усе це буде в бараці. На кухні потрібні меблі, кухонний посуд, скриньки, світильники – усе, без чого не обходяться на кухні, але з 30-50-х років минулого століття.

У музеї уже є футляр для скрипки. Тепер лише бракує для нього самого інструмента. Водночас у футлярі може з'явитися і зовсім не скрипка.

"Територія терору" – другий музей у Львові, присвячений злочинам тоталітарного режиму. Ще один – "Тюрма на Лонцького". Він також розташований у колишній в’язниці, де катували та розстрілювали людей. Там можна побачити, як виглядали під час Другої світової тюремні камери, кабінет слідчого, фотолабораторія та інші приміщення в'язничного побуту.

Читайте також: СБУ показала унікальні документи про Шухевича, що розвінчують радянські міфи