Ремонт ділянки вулиці Хмельницького від будинку №182 до заїзду на автовокзал "Північний" – найскладніший етап проєкту. Тут замінюватимуть колектор, асфальт та змінюватимуть організацію руху. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

Цікаво У Львові розробили застосунок Гарячої лінії міста для ґаджетів Apple: як завантажити

Коли перекриють частину вулиці Хмельницького

Ремонт вулиці Хмельницького у Львові проводить ТзОВ "Онур" на замовлення ЛКП "Львівавтодор". Наразі підрядник починає роботи на третій ділянці вулиці. Тому 11 січня з 8:00 частину вулиці Хмельницького – від будинку №182 до заїзду на автовокзал "Північний" – перекриють для руху транспорту.

У 2020 році на вулиці Хмельницького виконали дуже великий обсяг робіт – відремонтували ділянку від вулиці Опришківської до Олійної. Наразі ще залишились незначні роботи з благоустрою на ділянці від вулиці Механічної до Олійної.

Цього року ремонтні роботи на вулиці Хмельницького будуть зосереджені на ділянці від вулиці Олійної до Липинського, до кільця. Це, напевно, буде найскладніша ділянка, оскільки вона передбачає заміну всіх комунікацій, зокрема колекторів, заміну дорожнього одягу і зміну організації дорожнього руху,
– розповів речник ЛКП "Львівавтодор" Олексій Хміль

На відремонтованій частині вулиці Хмельницького встановлять 3 нових світлофори. Перший — на перехресті з вулицею Опришківською. Його вже встановили, але поки він не почав працювати. Другий світлофор встановлять на перехресті з вулицею Механічною, а третій – перед кільцем на вулицю Липинського, біля автовокзалу. Завдяки третьому світлофору на вулиці повністю зміниться організація дорожнього руху на перехресті.

Коротко про ремонт на вулиці Богдана Хмельницького

  • Ремонт вулиці Хмельницького виконує ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл".
  • Загальна вартість виконання робіт становить 175,4 мільйона гривень.
  • Проєкт передбачає, що на вулиці Хмельницького замінять дорожнє покриття, встановлять дощоприймачі та облаштують двосмугову проїзну частину.
  • На відремонтованій вулиці з'являться напрямні острівці на перехрестях, велодоріжки з обох сторін дороги, нові пішохідні тротуари, зупинки громадського транспорту та кишеньки для паркування.
  • Також на вулиці Богдана Хмельницького замінять усі інженерні комунікації.