Відео опублікувала Софія Хімчак у фейсбуці, і воно вже набуло неабиякого розголосу серед користувачів.

Важливо: У Львові власниця побила студенток-квартиранток: поліція розповіла деталі

На записі видно розлючену власницю, яка приїхала у квартиру та влаштувала гучний скандал студенткам. Спочатку вона сварилася з другом дівчат на вулиці, а потім зайшла у приміщення і почала кричати на дівчат. Жінка постійно обзивала їх грубими словами, перекидала їхні речі, а потім вдарила і копнула ногою у живіт одну з дівчат.


Мама власниці квартири стримує її перед дівчиною-квартиранткою

Жінка звинувачувала квартиранток у тому, що вони нібито "перетворили житло на бордель" і зіпсували їй меблі. Вона погрожувала вбити дівчат, виганяла з хати. Коли студентки заявили, що напишуть на неї заяву у поліцію, власниця сказала: "Мені по**й твоя заява, тварь погана".

У Львові власниця побила студенток-квартиранток: відео 18+

Людмила, мама постраждалого хлопця, який є другом дівчат і з яким жінка сварилась на подвір'ї, розповіла у коментарі журналістам 24 каналу, як усе сталося. За словами жінки, її син приїхав допомогти дівчатам перевезти речі на іншу квартиру.

Так, 16-річна та 17-річна подруги знайшли це житло по вулиці Хмельницького ще 3 липня, коли приїхали вступати в училище до Львова. Спочатку вони домовлялися орендувати її протягом 2 років навчання. Проте згодом студентки знайшли квартиру на Сихові, яка була ближче їм до навчального закладу.

Вони попередили власницю, що будуть з'їжджати. Тоді до них без попередження прийшла її мама і вимагала, аби дівчата негайно покинули квартиру, хоча вона була оплачена до 3 вересня.

Читайте також: Діти розповіли, що їх били у таборі: як це пояснила адміністрація

Згодом на підмогу приїхала сама власниця. Спочатку вона нагрубіянила хлопцеві на вулиці і навіть подряпала йому руку. Потім прийшла до дівчат і одразу запитала: "Хто з вас сирота?". За словами Людмили, дівчинка, яку власниця била, і справді сирота – у неї помер тато і вона живе з бабцею. Тому, ймовірно, власниця і вирішила "знущатися саме над нею".

До того ж, вчора, 1 вересня, жінка написала у поліцію заяву на дівчат. Вона звинувачує їх у псуванні меблів та речей у квартирі. Мама хлопця відзначила, що насправді студентки там нічого не знищили і не поламали.

Проте, батьки і рідні дівчат також написали заяву на власницю квартири за їхнє побиття.


У Львові власниця побила студентку-квартирантку