Ще у травні 2017 року працівник СТО потрапив у ДТП. Він напідпитку на чужій машині протаранив поліцейський автомобіль. Зрештою, порушнику дали десять днів арешту, а авто забрали на штрафмайданчик. Справжня власниця машини і не здогадувалась про те, що сталося.

Я залишила своє авто на сервісі для заміни коліс та підшипника. Коли мені її повернули, я побачила сліди від ударів. Тообто машина була бита. Після цього я телефонувала в автосервіс, але весь час мене ігнорували,
– скаржиться власниця автомобіля Тетяна Коваленко.

А вже через місяць після горе-ремонту, дівчині прийшов лист від страхової компанії. У ньому йшлося про те, що за участю її автомобіля було здійснено ДТП. Тоді власницю викликали до страхової компанії для з’ясування обставин. Після цього вона звернулася до поліції.

Читайте також: Чергова страшна ДТП за участю мотоцикла трапилась у Києві

Коли Тетяна Коваленко віддавала машину на сервіс, жодних документів не підписувала. Тож довести провину підприємства буде непросто.

Для того, щоб довести провину, потрібно скласти акт приймання передачі автомобіля. Він може бути від руки написаний. Мовляв, передаю автомобіль конкретній особі, вказавши марку та державний номерний знак. Тоді це знімає будь-які питання,
– пояснює юрист Дмитро Гудима.

Працівник СТО, який без дозволу взяв чужу машину, наразі відбуває адміністративний арешт. Якщо його визнають винним ще й у викраденні машини, тоді йому світить штраф до 20 тисяч гривень, або навіть ув’язнення.