Як зазначив мер міста Андрій Садовий, цей проєкт потребує скоординованих дій міста та Укрзалізниці, а також значних капіталовкладень. Але реалізація концепції дозволить створити нові робочі місця, про це пише видання Lviv1256.

До слова: На Львівщині починають реставрацію Поморянського замку: історія та фото будівлі

Тут планується конгрес-центр, виставкові площі, нові магазини, хороші готелі. Думаю, тут буде створено декілька тисяч нових робочих місць. Тому інвестиції, які ми зробили, дадуть великий поштовх для нової праці та достатку для людей,
– зазначив мер Львова.

Головний архітектор міста Антон Коломєйцев розповів, що напрацьована концепція враховує чимало потреб міста з розвитку цього мікрорайону.

До теми – Нетуристичний Львів: фото "Фабрики повидла" у Львові, яку планують реставрувати

Впродовж останніх місяців фахівці активно напрацьовували концепцію розвитку цієї території. В її основі лежить принцип того, що Приміський вокзал буде перенесено ближче до Головного вокзалу.

Тоді стане зручнішим сполучення між регіональними перевезеннями і буде покращено пішохідні зв’язки з автобусною станцією та іншими видами транспорту.

Концепт території перед вокзалом / фото Твоє місто
Концепт території перед вокзалом / фото Твоє місто

Тут передбачено багато громадських просторів, багато підземних паркінгів, щоб людина могла заїхати сюди буквально з перехрестя вулиці Кульпарківської-Городоцької, навіть не їдучи вулицею Чернівецькою.

Архітектори обіцяють багато зелених насаджень / фото Твоє місто
Архітектори обіцяють багато зелених насаджень / фото Твоє місто

Доїхати до підземного паркінгу, там припаркуватися, і не виходячи на вулицю, через Приміський вокзал зайти до Головного.