Проте на відбори до Львова, Одеси та Києва з’явилося близько 250 потенційних учасників. Вони пробують себе у різних видах спорту і здати фізичні нормативи.

Читайте також: У Львові пройшов перший етап відбору на "Ігри нескорених"

Чимало ветеранів беруть участь у різних видах спорту. Ці люди отримали поранення в ході російсько-української війни, та це їх не зламало. Сотні ветеранів АТО прийшли на відбір в національну збірну з Ігор Нескорених. З них журі обере 15 кандидатів, які буде представляти Україну в Австралії.

Ветеран російсько-української війни Сергій Храпко втратив руку та ногу, проте прийшов пробуватися у плаванні.

Хочеться довести собі, перш за все, а також оточуючим. Перемога була б для мене дуже мотиваційним варіантом, але олімпійський принцип ніхто не скасовував. Для мене головне – участь. Я хочу поставити пріоритети для себе, що я можу та чого не можу,
– зазначив Сергій Храпко.

Ольга Бенда, ветеран 72-ї бригади і віднедавна найкрасивіша жінка в ЗСУ, сьогодні проходить тестування перед відбором на міжнародні спортивні змагання серед поранених військовослужбовців. Протез замість частини ноги не заважає дівчині займатись греблею, стрільбою з лука та навіть пауерліфтингом. Особливо, коли поруч побратими.

"Взагалі, це такі кола, так би мовити, ампутантів, у кого немає рук, ніг. Дуже з багатьма знайомі! З ким лежала в лікарні. І з бригади багато є", – розповіла Ольга.

У сусідній кімнаті на велотренажері побратим Ольги по 72-й бригаді. Минулоріч Костянтин зазнав осколколкових поранень у Авдіївці. У нього над головою розірвалась 82-а міна. Та ворожий снаряд не зміг навіть колихнути волю бійця.

Можна не сидіти вдома, а можна прийти в суботній день, зареєструватися, взяти участь у різних видах (спорту - 24 Канал). Спробувати себе в тому, іншому, третьому, десятому. Щоб щось робити, якось продовжувати життя. Воно цікаве,
– запевнив Костянтин Чабала.

Нагадаємо, заснував їх принц Гарі чотири роки тому. Українська збірна свою міць на Іграх вперше демонструвала минулоріч.

Що таке "Ігри нескорених"? Це міжнародні змагання між військовими ветеранами із інвалідністю, яку ті набули під час бойових дій.

У 2017 році Україна вперше бере участь у "Іграх нескорених". Українська команда складається з 15 членів. Разом з Україною у змаганнях вперше візьме участь Румунія.