Президент разом із першою леді Мариною Порошенко у супроводі представників місцевої влади поклав вінки на могилі героїв та поспілкувався із родичами загиблих.

Читайте також: Порошенко взяв участь у великодніх богослужіннях у двох храмах Києва: фото

У церемонії також взяли участь голова ЛОДА Олег Синютка, голова Львівської облради Олександр Ганущин та мер Львова Андрій Садовий.

Порошенко, Львів, Великдень
Петро Порошенко приїхав до Львова/ Джерело: president.gov.ua

Порошенко, Львів, Великдень
Покладання квітів та вшанування загиблих героїв/Джерело: president.gov.ua

Після цього президент разом із першою леді вирушили до Музею народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького, або ж "Шевченківського гаю", аби там приєднатись до великодніх святкувань. Присутні львів'яни фотографувались із главою держави та час від часу скандували: "Дякуємо". Порошенко також взяв участь у святковому молебні в храмі Святої Софії.

Порошенко, Марина, Львів, Великдень
Порошенко разом із дружиною Мариною поставили свічки у храмі Святої Софії

Зазначимо, відповідно до результатів президентських виборів, за чинного главу держави на Львівщині свої голоси віддали 62.79% виборців. Лідером голосування Порошенко став лише там.

Дуже важливими джерелом українського національного духу є віра в щасливе майбутнє нашої держави, нашої церкви і нашого народу. На Львівщині, в Галичині ніколи не втрачали віри в перемогу,
– сказав Порошенко під час виступу.

Після відвідування храму Глава держави з дружиною приєдналися до учасників Гаївкових дійств "Воскресіння єднає". Петро Порошенко привітав львів’ян з Великодніми святами та подякував Львівщині за підтримку.

Читайте також: Чому Львівська область підтримала Порошенка: пояснення Садового

Порошенко, Марина, Львів, Великдень
Порошенко у "Шевченківському гаю"/ Джерело: president.gov.ua

Порошенко, Марина, Львів, Великдень
Президент фотографується із львів'янами/ Джерело: president.gov.ua

Порошенко, Львів, Великдень
Після молебню у храмі Святої Софії Порошенко виголосив промову перед львів'янами

Далі Порошенко зустрівся з львів'янами у центрі міста. Політик, зокрема, він привітав усіх із Воскресінням Христовим і знову подякував Львівщині за підтримку на виборах президента. Також усі присутні разом із президентом заспівали український гімн.

Порошенко, Львів, Великдень
Порошенко зустрівся з жителями та гостями Львова у центрі міста

Дуже дякую за ту потужну підтримку, яку ми маємо у створенні Української автокефальної православної церкви. Сьогодні я є щасливим, що мав можливість на великодніх богослужінням побувати у соборі Православної церкви України та у Кафедральному соборі Українського греко-католицької церкви. Сьогодні українські церкви є об’єднаними. Також дякую вам за єдність. Я наголошую, що у наших здобутках є величезна роль кожного з вас. Кожен, що міг, робив для того, аби ми мали Церкву та Армію. Покоління українців робило все, що від них залежить, щоб ми мали Державу... Дякую за вашу мудрість, дякую за відповідальність, дякую за розум і дякую за вашу любов до України. Бо український народ є найкращим,
– додав гарант.

Порошенко, Львів, Великдень
Доторкнутися до гаранта міг кожен охочий

Порошенко, Львів, Великдень
Порошенко дякував львів'янам за підтримку, а ті, зі свого боку, – президенту

Порошенко, Львів, Великдень
Під час свого візиту до Львова Порошенко виступив перед прихильниками й у центрі міста

Крім того, згодом чинний президент зустрівся з представниками громадских та бізнесових кіл Львівщини.

Наостанок Порошенко зустрівся з представниками громадских та бізнесових кіл Львівщини