Про це повідомила кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.

Львівський безпековий форум відвідали знані світові експерти. Зокрема, командувач Сухопутних військ США у Європі Бен Ходжес, який 1 грудня представить своє бачення вирішення кризи в Україні.

Читайте також: У Європі бояться дезінтеграції Росії, нашпигованої ядерною зброєю, – політолог

Британський експерт з питань Росії Джеймс Шерр вже прокоментував ситуацію в зоні АТО та дав пораду, як слід себе вести з агресором.

Перед Україною сьогодні стоїть виклик не просто захистити себе і вижити, але й продемонструвати і Заходу, й Росії, що вона не є частиною російської культури й історії. Україна – це Україна. І ця війна зробила її ще більш українською, ніж вона була,
– пояснив Джеймс Шерр.

Екс-працівник Пентагону Майкл Карпентер запевнив, що є прогрес у підтримці України Сполученими Штатами, бо американська влада погодила виділити 350 мільйонів доларів, які будуть скеровані виключно на військові потреби. Однак, за словами експерта, цього недостатньо для протистояння агресору. Україна потребує летальної зброї, однак найближчим часом від Адміністрації Трампа Донбас цього не отримає.

"З першого дня його президентства, ще в ході передвиборчої кампанії, ми бачили його бажання мати тісні стосунки з Путіном. Трамп хоче бути його другом, боїться його, тому й не буде йти на кроки, що роздратують Путіна або викличуть у нього невдоволення. Через це я песимістично налаштований, що Україні нададуть зброю", – заявив Майкл Карпентер.