Символічне дерево з дитячими листами з'явилося в одному з львівських храмів. У кожному конверті маленька мрія дитини, яка виховується у дитячому будинку.

Читайте також: У Нью-Йорку встановили головну новорічну ялинку США: з'явились фото

"Святий отче Миколаю, з найкращими побажаннями до вас пише учень сьомого класу Мороз Марічка. Яка просить у вас пробачення, що деколи була неслухняною у школі, що не дуже добре вчилась", – ділиться частиною листа одна з організаторок акції.

Дерево дитячих побажань ощасливлює обділених дітей вже сьомий рік поспіль. І цього року до храму надійшло близько 200 листів із дитячих будинків Львова та області. Половину з них уже розібрали небайдужі віряни.

Хочеться зробити добру справу. Допомогти тим дітям пережити свято по-особливому. Коли ти робиш хороші речі, це тебе підносить,
– ділиться помічник Миколая Іван Горбатюк.

Кожен з охочих може стати помічником святого Миколая. Для цього потрібно просто взяти янголятко, що на дереві добра у храмі. Його номер відповідає номеру листа від дитини. Вже замовлені подарунки потрібно знову принести в храм до 5 грудня. Місцева молодь зголосилася розвезти їх адресатам.