Деталі від Укравтодору

В автомобільній службі доріг заявили, що міст перебував у передаварійному стані понад 5 років. У 2020 році споруду внесли до списку Національної програми відновлення мостів.

До теми Били на сполох: міст, який обвалився на Львівщині, давно у критичному стані – фото

Реконструкція мосту була запланована на 2021 рік. В Укравтодорі запевнили, що роботи мали розпочатися вже у найближчі місяці.

У 2020 році Служба автомобільних доріг у Львівській області провела тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації. Переможцем тендеру стала компанія ТОВ СІНК ПЛЮС МІКК. Орієнтовна вартість реконструкції – 74 мільйони гривень,
– розповіли в Укравтодорі.

Там наголосили, що проєкт реконструкції вже найближчим часом представлять техраді Укравтодору та секції 5 ДерждорНДІ.

"Вже після цього оперативно визначать підрядника й у максимально короткі терміни розпочнуться будівельні роботи", – мовиться у повідомленні.

Як організували об'їзд дороги

У напрямку зі Львова:

  • На в'їзді у Кам'янка-Бузьку слід повернути ліворуч і їхати у напрямку міста Великі мости.
  • Далі – дорогою Р-15 до Червонограда, а звідти дорогою Т-14-10 до Радехова.

У зворотному напрямку схема руху – аналогічна.

До речі, в Укравтодорі додали, що у 2020 році була подібна ситуація – тоді обвалився міст через річку Чортомлик на трасі Н-23 Кропивницький – Запоріжжя у Дніпропетровській області.

За 7 місяців переправу було повністю відновлено. Аналогічно буде реконструйовано переправу через Західний Буг: оперативно та якісно,
– запевнили у службі доріг.

Зауважимо, в Україні негайного ремонту потребують 895 штучних споруд. З них 169 – вже у передаварійному стані. Основна причина є у відсутності належного фінансування й ігноруванні проблеми.