Клос та Грушик не уявляють життя без велосипедів. Вони впевнені, що за двоколісними майбутнє. Кілька місяців тому урбаністи покинули роботу, щоб поділитись своїми ідеями зі світом. Власноруч змайстрували тандем із бамбука. Він значно легший, ніж звичайний, і більш екологічний.

"Ми нарізали бамбук, скріпили його. Виготовили карбонові з'єднання. Потім ми покрили все водостійкою фарбою і зібрали до купи. Ним дуже зручно подорожувати, тому що ми завжди працюємо разом. Коли один втомлюється, другий може його підстрахувати", – розповів Клос.
Разом ентузіасти здолали 3,5 тисячі кілометрів. Встигли побувати в Австрії, Угорщині, Румунії, Молдові. Тепер завітали до України

В Румунії, Молдові та Україні я завжди їхала позаду, тому що я боялась самої дороги. На трасах доволі небезпечно. Водії просто божевільні і їдуть дуже швидко, та й автошляхи погані, – розповіла Грушик.

За їхніми словами, найбільше, чого бракує в українських містах і поза ними – розвинутої велоінфраструктури. Зараз урбаністи у Львові.

Мабуть це таки найкраще місто в Україні по вело інфраструктурі (Львів, – 24). Але працювати є над чим. Бракує велодоріжок і безпечно по кожній з вулиць ти не проїдеш. Потрібно більше смуг і менше машин,
– додала Грушик.

У Львові пара пробуде до кінця тижня. Попереду у них Польща, Білорусь, Естонія, Швеція та Данія.

Читайте також: Українець поїхав на Євро-2016 на велосипеді