За схемами об'їзду, які розробила САД, легкові та вантажні автомобілі їхатимуть різними дорогами.

До теми На Львівщині є 9 мостів у дуже поганому стані, – Служба автомобільних доріг

Схеми об'їзду зруйнованого мосту на трасі Львів – Луцьк

Служба автомобільних доріг Львівської області розробила схеми об'їзду зруйнованого мосту у селі Гайок. Для легкових автомобілів, автобусів та вантажівок створили 2 окремі схеми. 6 травня їх затвердила поліція.

Автомобілі масою менше ніж 5 тонн об'їжджатимуть аварійну ділянку через Червоноград, Великі Мости та Добротвір. Протяжність цієї дороги становить 78,9 кілометра. Вона – на 54 кілометри довша, ніж пряма дорога зі Львова до Луцька.


Схема об'їзду для автомобілів масою менше ніж 5 тонн / Фото ZAXID.NET

Вантажівки об’їжджатимуть зруйнований міст через Малі Підліски, Буськ та Лопатин до Радехова. Протяжність цього об'їзду становить – 103 кілометри, що на 31 кілометр довше, ніж пряма дорога.

У Службі автодоріг розповіли, що дороги, якими тимчасово об'їжджатимуть аварійну ділянку траси Львів – Луцьк, перебувають у задовільному стані.


Схема об'їзду для вантажівок / Фото ZAXID.NET

До теми Надзвичайна ситуація об'єктового рівня: назвали ймовірну причину обвалу мосту на Львівщині

Міст у селі Гайок вже розібрали

Голова Укравтодору Олександр Кубраков на своїй фейсбук-сторінці повідомив, що міст на трасі Львів – Луцьк вже розібрали.

Сьогодні розпочали роботи з ліквідації наслідків руйнування та підготовчі роботи для майбутнього будівництва. За день розібрали та вивезли частини заваленої секції мосту,
– розповів посадовець.

Там, за програмою "Велике будівництво", зводитимуть новий міст. За словами Кубракова, руйнування переправи на дорозі Н-17 викрило "ще одну хронічну проблему".

"Міст, побудовали у 1960 році. Після цього його жодного разу капітально не ремонтували. При цьому, під час ремонту дороги у 2015 – 2017 роках міст теж не чіпали – просто зняли верхні шари асфальту та влаштували нові. І урочисто відкрили косметичний ремонт", – зазначив голова Укравтодору.

Посадовець додав, що в Україні у 2020 році провели дослідження мостового господарства. Фахівці визначили, що негайного ремонту потребують 895 штучних споруд, з яких 169 – перебувають у передаварійному стані.