Сумна тенденція для керівників Львівського бронетанкового заводу. Колишній очільник Олександр Остапець отримав умовний термін за привласнення понад 2 мільйонів гривень.

Тепер на лаві підсудних вже його наступник – Роман Тимків. Його також підозрюють в корупції. Мовляв, за рік на посаді він разом з підлеглими для танків Т-72 замість нових двигунів закупив вживані. Таким чином розтратив 28,5 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Прокурори вимагали або заарештувати Тимківа, або ж нехай заплатить заставу стільки, скільки вкрав. Кажуть, закуплені двигуни вже давно були продані. У 2008Міноборони реалізувало їх, як металолом.

Придбані ці двигуни у держави по 25 тисяч гривень з надлишкового майна, потім за нехитрою схемою держава їх купила зворотньо, але вже по ціні – 1,5 мільйона гривень,
– заявив помічник народного депутата, екс-боєць батальйону "Донбас" Євгеній Шевченко.

Тимків свою провину не визнає.

Двигуни були закуплені згідно з угоди, яка мала короткий термін дії. Ми заключили угоду і ми її виконали, тобто двигуни стоять. Всі пройшли випробування, всі виписані з технічними паспортами, формулярами, вони готові укомплектовані, на жаль, опломбовані, взяті як речові докази, але ті двигуни в будь-який момент готові до виконання бойової задачі,
– пояснив директор "Львівського бронетанкового заводу" Роману Тимківу.

Його адвокати наполягають аби підзахисного відпустили на поруки. Підтримати Тимківа прийшли 4 обранців від БПП та "Батьківщини".

Читайте також: Справа "Львівського бронетанкового": суд арештував всіх п'ятьох підозрюваних

Однак аргументів захисту суду не вистачило. Тимківа арештовують на 2 місяці. На волю він може вийти, якщо заплатить 2 мільйони гривень.

Як колишній бізнесмен, Тимків, людина не бідна, тож заставу внесе швидко. А доти сидітиме в СІЗО і має здати закордонні паспорти. Додам, що крім Тимківа заарештували ще 3 посадовців заводу і одного службовця ЗСУ, які задіяні в корупційній схемі. Усі вони теж можуть вийти під заставу.