Ще три тижні тому рядовий Петришин тренував собак у Великих мостах. Та термін служби у чоловіка закінчився, тож після урочистостей опинився за парканом військової частини.

Зараз чоловік у Львові. У квартирі господарі дозволили пожити Сергію і його батькові. А також двом чотирилапим.

Сергій професійний кінолог. У Криму він очолював громадську організацію і вчив собак, які не піддавалися дресурі. До прикладу, від його бойового товариша Сема відмовлялися двічі. А Сергій із агресивного бійцівського пса зробив слухняного компаньйона і любителя пограти в карти.

Повертатися до війська Сергій Петришин не хоче. Каже, що це не його. А от допомагати військовим – залюбки. Хоча прикордонники пропонували рядовому контракт.

Тож у Сергія, ані роботи ані житла. Ще й у борги вліз, аби прогодувати собак. Якби не добрі люди – не звів би кінців із кінцями.

Я номер картки написав і гроші стали приходити на карту. Вже є десь 1000 гривень і ми з батьком зраділи а то ми вже голодували,
— розповідає чоловік.

Живуть Сергій із батьком на одну пенсію. Її заледве вистачає на комуналку та ліки. Зараз Сергій шукає роботу. Найбільше хоче працювати кінологом. Адже впевнений - його знання знадобляться і львівським любителям чотирилапих.