Відповідні знімки опублікував "Обозреватель".

24 канал повідомляв, що 20 жовтня вранці на Київщині автобус із акторами "Дизель Шоу" зіткнувся з фургоном. Внаслідок ДТП загинула зірка "Дизель Шоу" Марина Поплавська.

Згодом стало відомо, що в аварії також постраждали актори "Дизель Шоу" Яна Глущенко та Єгор Крутоголов. Вони були доставлені до лікарні.

Читайте також: Поплавська не мала шансів вижити: з’явилось нове відео з місця ДТП (18+)

У п'ятницю, 19 жовтня, у Львові відбувся останній концерт "Дизель Шоу" за участю Марини Поплавської. Концерт стартував о 20:00 у приміщенні цирку. Шоу зняли на фото і на цих знімках Поплавська має, як завжди, позитивний, усміхнений вигляд. Вона танцювала та виконувала ролі у сценках з іншими колегами з "Дизель Шоу", ніщо не віщувало біди.

Марина Поплавська
Марина Поплавська на останньому фото крайня ліворуч

До слова, з 25 по 29 жовтня актори "Дизель Шоу" повинні були дати 5 концертів у Німеччині, а з 5 листопада у них був запланований місячний тур Україною.

Читайте також: Загибель Марини Поплавської: останній випуск "Дизель Шоу" за участю акторки

Дизель Шоу Марина Поплавська ДТП
Останній виступ "Дизель Шоу" за учасю Поплавської

Поплавська
Поплавська бере участь у сценці з колегами з "Дизель Шоу" на концерті у Львові

Марина Поплавська загинула
Останнє фото Поплавської перед аварією

Хто така Марина Поплавська? Акторка програм "Дизель Шоу", "На трьох", "DIZEL ранок", співачка, популярна ведуча, редактор української асоціації КВН. Була капітаном команди КВН "Дівчата з Житомира". Також працювала вчителькою української мови та літератури в школі.